Žijeme v nebezpečné době a vyplatí se mít na pozemku fotopast

Měli jste už někdy nepříjemné tušení, že vám na pozemek chodí nezvaní hosté? Možná nešlo jen o pocit. Zloději si často předem vyhlíží objekty, kde budu krást. Mohlo jít také o stalkera, o vandala nebo o jiné nežádoucí hosty. V dnešní době moderních technologií jsou moderní systémy pro zabezpečení minimální investicí a je nezodpovědné pozemek nijak nehlídat. Jednou z nejlepších a cenově nejvýhodnějších možností jsou fotopasti.

Fotopast na vašem pozemku

Jaké by to bylo mít třetí oko, kterým byste mohli hlídat svojí nemovitost? Díky fotopasti ho získáte. Jedná se o maskované zařízení, které se připevní na strom, proč na strom? Protože zde bude fotopast prakticky neviditelná a budete o ní vědět jenom vy. Tajně bude bude monitorovat váš pozemek. Fotopast nesnímá v kuse, ale jen v momentě, kdy se na pozemek dostane člověk nebo zvíře. Jak to fotopast dělá? Disponuje PIR čidlem, které reaguje tepelný pohyb, jakmile je tepelný pohyb zaznamenán, během zlomku vteřiny fotopast vetřelce vyfotí nebo ho nahraje na video. Fotopasti jsou vemi spolehlivé a není možné jejich záběru uniknout.

Fungují za každého počasí, 365 dní v roce. Jelikož zloději nejčastěji chodí v noci, fotopasti plně fungují i v nočních hodinách, pomájhá jim v tom neviditelný noční přísvit. Fotopasti nemusí být zapojené v zásuvce, jsou na baterie a tak je můžete umístit kamkoliv, třeba i na zahradu nebo do lesa. Pořízené snímky si můžete prohlížet na displeji fotopasti, pokud jím disponuje, nebo ji propojit s počítačem nebo televizí. Nejlepší volbou jsou GSM fotopasti, které vám budu pořízené snímky rovnou odesílat na telefon nebo na email. Fotopast vám dá pocit jistoty a budete se s ní cítit bezpečněji. Když už k vám nějaký vetřelec pronikne, budete o tom okamžitě vědět a také budete mít velmi kvalitní důkaz. Pokud fotopast ještě nemáte, mžete si jí vybrat v eshopu na e-fotopast.cz