Výhodné nakupování

Češi, stejně jako jiné národy, milují slevové akce v obchodech. Po Vánocích, po Novém roce, po sezóně, to vše jsou období, kdy se obchodníci zbavují zboží, aby mohli navážet a vystavit nové. Dávají tak možnost nákupuchtivým lidem, aby si nakoupili vyhlédnuté zboží výrazně levněji, než obvykle. Ušetřit peníze lze ovšem i v průběhu celého roku, aniž byste museli čekat na slevové akce. Stačí, když si v pohodlí svého domova kliknete na svém počítači či tabletu na ikonku „Tipli“.

Co je Tipli?

Jedná se o slevový portál, který spolupracuje s více než 1500 obchodů. Nemusíte se obávat žádného podrazu, jelikož všechny tyto obchody jsou prověřené, aby byla zaručena maximální bezpečnost pro všechny zákazníky, kteří chtějí této výhody využít. Budete-li nakupovat přes Tipli, nebudete platit žádné poplatky a každý nákup je výhodný nejen pro vás, ale i pro Tipli. Všechny spolupracující obchody totiž vyplácejí tomuto slevovému portálu určitou částku za každý realizovaný nákup a o tu se pak Tipli dělí se zákazníkem.

Jak tedy nakupovat přes Tipli?

Na výběr má každý zákazník dvě cesty. Buď zvolíte svůj oblíbený obchod, nebo si můžete vybírat zboží podle svého zájmu. Aby byl výběr usnadněn, je veškeré zboží přehledně uspořádáno do mnoha kategorií. Podle toho, co zrovna chcete koupit, si tedy zvolíte například ošacení, elektro zboží, potřeby pro domácnost nebo zahradu, jídlo, kosmetiku, ale také třeba dovolenou či různé služby. To však není zdaleka jediný způsob zjednodušení a urychlení při vyhledávání zboží, služeb či jiných nabídek. Kategorie jsou totiž ještě rozděleny na podkategorie, kde je k nalezení již konkrétní věc, kterou chcete koupit. V podkategoriích se vám objeví slevové kódy, dále výše slevy a doba její platnosti. Některé obchody navíc poskytují bonusy v podobě slevových kupónů například na dopravu a některé nabízejí dopravu dokonce zdarma.

Možnost výhry

Tipli provozuje svůj magazín, kde jsou na jednom místě uvedeny slevy online, ale také zde najdete přehled o všech slevových akcích a slevových kupónech. Dalším bonusem pro vás může být tablet, který můžete získat jako odměnu, pokud budete vylosování v každodenním losování vždy v 18 hodin. Pravděpodobnost výhry je značná, neboť denně je soutěž dotována stem tabletů.