Půjčte si domů relaxační masážní křeslo a vychutnávejte si tak masáže v klidu a pohodlí

Masáže nám přinášejí nejen chvilku klidu a relaxaci, ale také uvolní ztuhlé svaly, rozproudí krev a mají další řadu pozitivních účinků na naše tělo. Masážních salónů je sice velká řada, ale čekací doba je v nich poměrně dosti dlouhá. Kromě toho ne každý má dostatek času nebo možností pravidelně do salónu zavítat. Možným řešením je zakoupit si domů masážní relaxační křeslo. Možná nyní přemýšlíte, zda má opravdu takové účinky. Není nic snazšího, než to zjistit tím, že si jej zapůjčíte.

RS Royal nabízí zapůjčení masážního křesla domů

Společnost RS Royal nabízí masážní relaxační křesla. Také máte možnost si jeden model zapůjčit na týden domů a vyzkoušet si tak blahodárné účinky křesla na vlastní kůži a především kdykoli a v klidu a pohodlí domova. Celou nabídku naleznete na stránkách rskresla.cz.

Model RS-3570/B

Zapůjčením masážního křesla máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si jeho blahodárné účinky na tělo i duši. Společnost půjčuje křeslo na dobu jednoho týdne. Proč právě jeden týden? Neboť je to dostatečně dlouhá doba na to, abyste pocítili blahodárné účinky masáží. Tento model nabízí masáže celého těla. Vyzkoušet můžete jeden ze čtrnácti masážních programů. Užitečná je i funkce Zero-Gravity. Ta podporuje uvolnění a rozproudění krevního oběhu a napomáhá síle a účinnosti masáže. Pod každým chodidlem jsou umístěné tři masážní válce, pod zády je zabudovaný vyhřívací prvek vyrobený z uhlíkových vláken. Snadný transport křesla umožňují pojízdná kolečka. Křeslo podporuje hloubkové uvolnění, disponuje technikami pro krk a ramena, zaměřuje se také na pas a boky. Vychutnat si můžete masáž čínskou nebo thajskou. Tyto druhy masáží využívají masážní techniky používané již velmi dlouhou dobu. Jsou vyzkoušené a dokonale fungují.