Používání krystalů se stalo účinnou formou v péči o sebe

Svět alternativní terapie, o čem je řeč? Na prvním místě je zřejmě používání léčivých krystalů. Pro nezasvěcené je potřeba vysvětlit, že krystaly neboli zkamenělé minerály, vlastní hned několik léčivých vlastností. Seznam účinků je v podstatě nekonečný – od nastolení vyrovnanosti a klidu až po boj s depresemi. V této oblasti doporučujeme třeba citrín, můžete ho nosit i jako přívěsek na klíče.

Chválí si je i celebrity, ale jsou známy již z dřívějška

Jejich síla se využívala také ve starodávných formách medicíny k vyrovnání čaker těla. A nyní se krystaly stávají velmi populární, protože jsou ideální alternativou, jak pečovat sami o sebe.

I když se takto nedá definovat žádná věda, která by podporovala sílu krystalů při hojivé léčbě, přesto můžete zažít velmi uvolňující pocit. Krystaly navozují harmonii v prostředí.

Podle odborníků fungují krystaly jako lék na uzdravení

Krystaly umožňují, aby do těla proudila pozitivní energie a zbavili jste se naopak té negativní. Usměrňují vaše energetické úrovně a tím se zaměřují na uzdravení vašeho těla zevnitř.

Léčivé horniny a krystaly mají své zvláštní vibrace a frekvenci, které vyplývají z jejich molekulárního složení. Ze způsobu, jakým se pohybují a interagují. Pracují tak, že značným způsobem prospívají a povznášejí náladu, mysl a zdraví, často jako éterické oleje a aromaterapie. Chovají se jako magnet, jenž dokáže absorbovat negativní energie a přivítat čerstvé vibrace.

Všechny využívají energie slunce, např. sluneční kámen, ale také měsíce a oceánů (přírodní léčivé energie) ke zlepšení vašeho stavu. Když umístíte nebo držíte krystal na těle, propojí se s tělními čakrami a podporuje fyzickou a duševní pohodu. V určitých případech také podporuje vaši koncentraci, kreativitu včetně fyzického, emočního a duchovního očištění. Vyzkoušejte achát, ten je na klid a soustředěnost adeptem číslo jedna.