Jak sledovat více webů na jednom místě?

Každého člověka něco zajímá a rád si o tom přečte na internetu. Většina lidí si v průběhu času oblíbí určité internetové magazíny nebo zpravodajské servery, kde si čte pravidelně nové informace. Je to zábavné vidět, co se stále děje, a člověk by tak dokázal sledovat novinky třeba celé hodiny. Pokud vás zajímají tipy pro vylepšení domu, tipy na vaření nebo třeba novinky ze sportu, zajisté musíte občas navštívit více webů, abyste měli ucelený přehled o tom, co všechno se událo. Ne každý má takové časové možnosti, aby mohl brouzdat hodiny internetem.

Nyní můžete sledovat vše důležité najednou

Český projekt https://www.cerstvezpravy.cz/ se však postaral o to, abyste mohli sledovat informace ze všech webů na jednom místě. Jak to dokázal? Monitoruje obsah všech kvalitních českých webů a zobrazuje vám ho ve stručně podobě titulků jednotlivých článků. Články se rozdělují podle tématických kategorií i podle jednotlivých zdrojů. Pokud na webu navštívíte třeba sekci se sportem, uvidíte zde všechny sportovní články, které v daný den vyšly na všech kvalitních sportovních webech. To samé platí s články pro dům a zahradu, stačí navštívit příslušnou kategorii a hned máte po ruce všechny nové články s touto tématikou. Web zasahuje do všech oborů a číst tak můžete třeba všechny články o ekonomice, kultuře, zpravodajství a mnoho dalšího.

Jelikož se vám zobrazují jen titulky článků, nemusíte se neustále brodit přes hromadu obsahu, který vás nezajímá, jen si přečtete všechny titulky a když vás nějaký zaujme, rozkliknete si ho na celý článek. Používání webu si zamilujete, protože šetří čas a získáte s ním mnohem více informací najednou. Portál Cerstvezpravy.cz sleduje mnoho zdrojů a pokud vás zajímají jen některé, můžete si je dokonce označit jako oblíbené a následně je sledovat ve vaší vlastní sekci „Moje“. Informace o nových článcích si také můžete nechat zasílat na email.