Vyzkoušejte odreagování v jumping aréně

Baví vás zkoušet nové sportovní disciplíny a zajímavé pohybové aktivity? Zkuste navštívit jumping arénu či jumping park. Navštívit jej můžete v Praze, Brně či Ústí nad Labem.

Skákání v Praze

V Praze můžete navštívit dva jump parky. Důležité je se před samotnou návštěvou objednat a mít tak jistotu, že se do arény dostanete. V jump aréně na vás čeká řada atrakcí a zajímavých trampolín. Patří mezi ně tvz. free jump nabízející řadu popojených trampolín, basketball na trampolínách, 3D vybíjenou, foam pit, velké trampolíny, ze kterých můžete skákat do kusů molitanu či navštívit obří nafukovací žíněnku, která vám umožní zkusit si akrobatické prvky. Jump arénu mohou navštívit děti i dospělí. Cena za vstup se pohybuje většinou od 150-200 Kč za hodinu, záleží v jakém městě jump arénu navštívíte, zda jste student či jde o dítě. Samozřejmě jump arény vám nabízí i zvýhodněný vstup v určitých dnech či pro větší skupiny. Více se vždy dozvíte na jednotlivých webových stránkách jump arén.

Posilujeme v jump aréně

Do jump arény můžete zavítat sami, s celou rodinou i vašimi dětmi. Pro mladší děti bývají v jump aréně vyhrazeny speciální hodiny, kdy je mohou navštívit. Jump aréna vám nabízí pestrou škálu atrakcí, zábavu a pořádně se na trampolínách vyřádíte. Kromě toho také posílíte své tělo a dopřejete si pořádné kardio. V jump aréně na vás například čeká i “simulace” bungee jumpingu na lanech, která jsou přivázána k vašemu pasu, vy běžíte stále vpřed a poté se pustíte. V jumping aréně můžete tedy nejen vesele skákat, ale také posílit vaši kondici. Užijte si zábavné odpoledne v jumping aréně a dejte si pořádně do těla. Sebou nezapomeňte dostatek pití a speciální protiskluzové ponožky, které si většinou můžete zakoupit i na recepci jumping arény.