Toužíte zhubnout a nedaří se vám to? Vyzkoušejte kávu Lishou

Po nevzhledných špecích netouží nikdo z nás, ovšem zbavit se jich je mnohdy velmi těžké. Snížit svůj příjem kalorií a zvýšit jejich výdej zní sice velmi jednoduše, ovšem odolat chutím a bojovat s večerním hladem je tak těžké. Existuje mnoho přípravků, které potlačují chutě k jídlu, ovšem často jsou plné chemikálií, které ohrožují lidské zdraví. Mezi oblíbené přírodní produkty, které nastartují váš metabolismus, pomohou zahnat chutě na sladké jsou účinné proti přejídání, patří hubnoucí káva.

Přírodní složení kávy Lishou

Součástí kávy Lishou je samozřejmě instantní káva, která je sama o sobě výborným spalovačem tuků a zahání hlad, ovšem káva Lishou je obohacena o další přírodní látky, které urychlují spalování tuků, zahání chutě k jídlu a dodávají pocit sytosti.

Řasa Hunger-Oblivion, Griffonia Simplicifolia, Tuckahoe a samozřejmě instantní káva je celé složení kávy Lishou, bez chemických přísad a jiných, zdraví ohrožujících látek.

Urychlení metabolismu

Metabolismus nebo rychlost metabolismu je definována jako řada chemických reakcí v živém organismu, které vytvářejí a rozkládají energii nezbytnou pro život. Jednoduše řečeno je to rychlost, jakou vaše tělo spotřebovává energii nebo spaluje kalorie.

Jedním ze způsobů, jak přemýšlet o metabolismu, je podívat se na své tělo jako na motor automobilu, který neustále běží. Když sedíte nebo spíte, motor běží na volnoběh. Spaluje se určité množství energie, aby se motor udržel v chodu. U lidí samozřejmě není palivovým zdrojem benzín. Jedná se o kalorie obsažené v potravinách, které jíme, a nápojích, které pijeme – energii, kterou lze okamžitě použít nebo uložit (zejména ve formě tuku) pro pozdější použití.

Jak rychlý “motor” vašeho těla běží v průměru v průběhu času, určuje, kolik kalorií spálíte. Pokud je váš metabolismus „vysoký“ (nebo rychlý), spálíte více kalorií v klidu a během aktivity. Vysoký metabolismus znamená, že budete potřebovat více kalorií, abyste si udrželi svou váhu. To je jeden z důvodů, proč někteří lidé mohou jíst více než jiní bez přibírání na váze. Osoba s „nízkým“ (nebo pomalým) metabolismem bude spalovat méně kalorií v klidu a během aktivity, a proto musí jíst méně, aby se vyhnul nadváze. Káva Lishou zrychlí váš metabolismus, čímž začnete spalovat více kalorií.