Tisk propagačních materiálů – co zvolit?

Máte-li firmu nebo pořádáte akci, musíte se zaměřit také na PR věci, tedy na propagaci. Doba, kdy bylo firem málo a ta vaše byla vidět bez větší snahy, jsou pryč. Dnes vám na vaši poptávku odpoví minimálně dvacet nejrůznějších firem, které umí vaši poptávku plně uspokojit. Z takového množství poté vy jako koncoví zákazníci vybíráte tu finální, která vaši zakázku zpracuje.

Být vidět je priorita

Platíte si nejrůznější reklamy, sponzorované příspěvky, protože dnes je svět hodně o internetu a právě tam je důležité mít svůj prostor. Nicméně podobně jako na internetu musíte být vidět i jinak, mimo něj. Letáky do schránky, plakáty ve městech a na viditelných místech a podobně. I taková reklama má stále velkou váhu. Spousta lidí internet využívá k práci, nehledá na něm nic podobného a také si reklam nemusí všimnout. Chcete zaujmout lidi i takto? Pak musíte mít plakát, který bude vyčnívat, mít dobré grafické zpracování a především kvalitní tisk. Ten je klíčový, protože lidé hodnotí celkový vzhled a to, jak na ně leták působí.

Kromě viditelnosti celé firmy nebo akce jako celku musí být vidět její zaměstnanci. Minimálně ti, kteří pracují s potenciálními klienty. Bavíme-li se o tisku, pak je určitě nutnost mít vizitky. Bez nich se daleko nedostanete, lidé si obvykle nepamatují víc, než vaše jméno. A mnohdy sáhnou ke konkurenci jen z toho důvodu, že mají potřebný kontakt. Vrstvené vizitky jsou proto ideálními pomocníky v tomto ohledu. S nimi budete viděni!

Správná volba tiskárny

A teď nemyslíme přístroj, který má v kanceláři snad každý. ABC tiskárna vám přináší přesně to, co potřebujete. Kvalitu, přiměřenou cenu, profesionální přístup. Z širokého portfolia si můžete vybrat přesně to, co potřebujete. Tisk obálek, vizitky, propisovací bloky, plakáty různých velikostí a mnoho dalšího. Stačí si jen vybrat, zadat objednávku a máte hotovo!