Proč dát přednost akumulátorové vrtačce před elektrickou?

Vrtačka by neměla chybět v žádné domácnosti. Často totiž potřebujete přivrtat v domácnosti něco přivrtat či vyvrtat, ať už se jedná o upadnutou část skříně nebo připevnění obrazů. Jakou vrtačku si však do vaší domácnosti pořídit?

AKU vrtačka

Prvním krokem při výběru vrtačky je si stanovit, do jakých materiálů budete s vrtačkou vrtat. Čeká vás jen vrtání doma a občas v dílně? V tom případě oceníte akumulátorovou vrtačku, která je bez elektrického kabelu. Díky tomu můžete vrtat po celé domácnosti a nemusíte za sebou vláčet elektrický kabel. Nevýhodou je však, že jste závislí na výdrži akumulátorového článku. Pokud však máte dva, můžete druhý nabíjet, zatímco vrtáte. Všímejte si při pořízení aku vrtačky také hmotnosti a ceny. Právě ta může být u pořizování vrtačky rozhodující. Akumulátorová vrtačka se však ve vaší domácnosti nikdy neztratí.

Elektrická vrtačka

Druhou možností je pro vás elektrická vrtačka, která je závislá na přívodu elektrické energie, ale můžete s ní nepřetržitě pracovat i několik hodin. Elektrickou vrtačku oceníte především v dílně. Pro lehčí práce typu vrtání do dřeva či kovu se vám bude hodit vrtačka bez příklepu. Chystáte-li se však vrtat do zdiva či betonu, popřemýšlejte o příklepové vrtačce. Ta se vám bude hodit v případě, že plánujete rekonstrukci domu či bytu.

Spolehlivost a kvalita

Hledáte-li spolehlivého spojence při výběru elektronářadí, obraťte se na firmu stanley fatmax, která je ve výrobě nářadí opravdovou jedničkou. Nabízí vám kvalitní výrobky, na které se můžete spolehnout, a ve vaší domácnosti vám vydrží celý váš život. Nikdo přeci neinvestuje do nářadí proto, aby za rok kupoval nové. Kvalita se v tomto případě snoubí se spolehlivostí a propracovaností, ze které se můžete těšit mnoho let.