Potřebujete pomoc při hubnutí?

Načetli jste mnoho „zaručených“ rad, jak zhubnout, kterými se řídíte, ale efekt není takový, jak jste očekávali? Trápíte se hlady, ale jediné čeho se dočkáte je je pocit, že se trápíte zcela zbytečně? Důvodem je zcela pravděpodobně špatný jídelníček. Někdy nestačí z vašich porcí jen ubrat nebo se začít trápit hlady, což je úplný nesmysl. Základním stavebním kamenem každé diety jsou bílkoviny, nebo-li proteiny, které by měly tvořit minimálně 30% vašeho jídelníčku.

Proč jsou bílkoviny důležité?

Bílkoviny jsou nedůležitější a základním stavebním kamenem pro tvorbu vaší svalové hmoty. Pokud má vaše tělo dostatečný příjem bílkovin, začne si brát energii z uložených tuků, které začnou mizet. Když založíte své stravování na proteinech, nebudou se již žádné další další tuky ukládat. Díky proteinům budete pevnější a samozřejmě štíhlejší.

Bílkoviny, na rozdíl od tuků a sacharidů, jsou mnohem více sytější, proto při držení keto diety, jak se proteinové dietě také říká, nikdy nehladovíte. Můžete na sobě vyzkoušet malý test: Jedno ráno si dejte k snídani dvě koblihy a druhý si dejte stejnou váhu tvarohu s ovocem, následně spočítejte po jak dlouho době začnete pociťovat hlad. Budete překvapeni, jak velký rozdíl to je.

Nechte si poradit od odborníků

Zjistit si základní potraviny, obsahující bílkoviny, není nic těžkého, ovšem věřte, že se vám bude brzy zdát váš jídelníček monotónní. Na webových stránkách itsmylife.cz zjistíte nejen veškeré podrobné informace, jak zhubnout a současně se netrápit hlady, ale také můžete využít sestavení jídelníčku, včetně dovozu proteinových jídel. V jednoduché kalkulačce si spočítáte, kolik přibližně potřebujete zhubnout a jak dlouho vám hubnutí pomocí keto diety bude trvat.

Pokud jste si jisti, že si zvládnete složit jídelníček sami a proteinová jídla si také připravovat, využijte k nákupu e-shop ve kterém objevíte známé i méně známe potraviny s vysokým obsahem proteinů. Zveřejněné recepty se mohou stát ideální inspirací, co z nakoupených dobrého a výživného připravit.