Objevte kouzlo thajských masáží

Jste neustále unaveni a nemáte dostatek energie? Trápí vás bolest některé části vašeho těla či jste vystaveni stresu? Právě v tom vám může pomoci thajská masáž, jejíž léčebné účinky jsou známy již tisíce let. Oproti evropským masážím působí na energetické dráhy a zaměřuje na celé lidské tělo. A v čem spočívá jejich kouzlo?

Velmi dlouhá historie

Kouzlo originálních thajských masáží tkví především v jejich dlouhé historii. Za zakladatele je považován indický lékař Jivaka, který byl přítelem Budhy. Z Indie se tak následně dostala technika masáží do Thajska, kde masáže dosáhly největšího rozšíření a po staletí byly udržovány v chrámech. Díky svému věhlasu a léčebným účinkům se brzo thajské masáže dostaly do každé thajské rodiny, kde se předávají z generace na generaci až do dnešního dne.

Mnoho léčivých a pozitivních účinků

Originální thajské masáže vynikají také svoji výjimečnou technikou, která je kombinací jógy, Ajurvédy a starodávných čínských masáží. Mají tak nepřeberné množství léčivých a pozitivní účinků na lidský organismus. Pozitivně působí na všechny namáhané části lidského těla, ulevují od stresu, posilují nervový systém a detoxikují lidský organismus. Navíc způsobují vnitřní rovnováhu těla a jsou vhodnou prevencí před zraněními. Thajské masáže jsou proto vhodné pro všechny, kteří trpí bolestmi či jsou neustále napjatí.

Kde si thajskou masáž dopřát?

Pro pozitivní a léčivé účinky thajských masáží už nemusíte navštěvovat Thajsko, a to díky salonům Gold Hand Thai Massage, které se nacházejí v centru Prahy. Vaší originální thajské masáže se ujmou zkušené Thajky, které znají tradiční metody thajských masáží. Využít můžete masáž nejen pro celé tělo, ale i masáže zaměřené na konkrétní část těla, která vás trápí nejvíce.

Salóny najdete na adrese Vodičkova 699/30, Praha 1 (Dům U Nováků) a Koulova 1501/15, Praha 6 (Hotel International Praha).