Jak vybrat originální dárky pod vánoční stromeček?

Kupujete každoročně velmi podobné dárky? Oblečení, doplňky do bytu, kosmetiku či to, co druhý člověk jednoduše potřebuje? Vsaďte tyto Vánoce na originální dárky, které vaše bližší překvapí.

Trocha adrenalinu?

Máte-li mezi příbuznými či přáteli milovníky adrenalinu, nebojte se jim darovat dárky, díky kterým jejich adrenalin vystoupá do výšin. Dobrou volbou je bungee jumping nebo velká houpačka, která je bungee jumpingu dost podobná. Proletět se mohou i ve větrném tunelu nebo si zasurfovat na umělé vlně. Zvolit můžete i projížďku v superrychlém autě či tandemový seskok. Pro páry je ideálním dárkem let balónem. Darujte jedinečné zážitky, na které budou vaši příbuzní vzpomínat ještě roky.

Darovaná relaxace

Klidnějším povahám můžete dopřát relaxační dárek, který jim daruje chvilku pro sebe. Ideální jsou poukazy na masáže, kosmetiku, manikúru či na wellness víkend, kde si mohou odpočinout. Mnohdy na dostatečný odpočinek zapomínáme a co je lepšího než někomu darovat relaxaci. Pro někoho v rodině se hodí adrenalinové dárky, pro jiné zase relaxace pod vánočním stromečkem.

Oživení vztahu

Originálním partnerským dárkem jsou erotické pomůcky. Pokud s partnerem žijete ve vztahu již delší dobu, mohou váš sexuální život oživit erotické pomůcky. Nemusí se nutně jednat o žádné vyhraněné kousky. Hezkým dárkem může být erotické prádlo, které je dárkem pro partnerku, ale i pro vás. Partnerce můžete věnovat třeba Venušiny kuličky. Takovýto dárek jistě překvapí, ale i potěší.

Letenka za dobrodružstvím

Velmi originálním dárkem jsou také letenky. Jelikož dnes již seženete letenky za velmi nízké ceny třeba i na Kanárské ostrovy, mohou se stát letenky skvělým dárkem pod stromeček. Stačí sledovat, jaké destinace jsou finančně příznivé a kam by se vám líbilo si zaletět. Takovýto dárek jistě pozitivně potěší.