ISIC karta nabízí výhodné slevy pro studenty

ISIC karta je mezinárodní doklad studenta, jemuž umožňuje využívat celou řadu studentských slev. Kromě toho slouží jako čip pro vstup do školy nebo knihovny a také ji lze využít i v městské hromadné dopravě. Využívat ji mohou nejen studenti vysokých, vyšších odborných, ale i středních škol a to prezenční formy studia.

Na tuto kartu mají nároky také studenti odborných učilišť a studenti víceletých gymnázií ji mohou vlastnit dokonce již od 12 let.Studentská karta ISIC má podporu světové organizace UNESCO.

Na kartu lze nabít finanční obnos, který lze využívat pro platby školních obědů a svačin, za tisk dokumentů ve školní tiskárně, pro vstup do knihoven nebo odborných učeben. Studenti si mohou kartu vyřídit ve škole, kterou navštěvují nebo na stránkách isic. Platnost karty začíná běžet vždy k 1. září školného roku a končí k 31. prosinci roku následujícího. Následně je potřeba si zakoupit revalidační známku, která prodlužuje platnost karty pro další období.

Jaké slevy ISIC karta nabízí?

Studenti velice často a s oblibou využívají isic slevy, které karta nabízí. Kartu je potřeba vždy překládat a využívat ji lze pro nákup levnějších vstupenek do kin, divadel, galerií, muzeí, na hrady a zámky, na koncerty nebo festivaly. Velkou výhodou jsou i studentská menu, která nabízí celá řada restaurací a fast foodů. Velmi oblíbené jsou i akce 1+1 zdarma.

Slevy na studentskou kartu nabízí i celá řada obchodů a kartu lze uplatnit i při nákupech v některých e-shopech. Díky kartě lze získat také slevu v autoškole a dokonce ji můžete využít i na některé kurzy online.

Pokud jste zastánci sportovních aktivit, ISIC karta vám umožní získat slevy ve fitness centrech, posilovnách nebo sportovních areálech. V zimním období ji lze získat pro slevy téměř na všech sjezdovkách.

Více informací naleznete na portálu vimvic.cz.