Ideální výbava na cvičení pro ženy

Chystáte se na hodinu aerobiku, jógy či do posilovny? Důležité je kromě dobrého naladění a motivace zvolit také vhodné oblečení, které budete při cvičení nosit s radostí. Nebude vám tedy nepohodlné, nikde vás nebude škrtit či tlačit. Zvolte vhodné sportovní oblečení.

Kvalitní podprsenka a spodní prádlo

Základem je volba kvalitního spodního prádla, tedy podprsenky, kalhotek a také ponožek. Volte sportovní podprsenku, která je na těle příjemná, sedí vám akorát a pevně drží poprsí. Přece jen skákat na hodině trampolínek s poprsím číslo 4, není úplně vhodné. Pokud vsadíte i na sportovní kalhoty, které skvěle sedí a bývají z prodyšných materiálů, jistě neprohloupíte. Pokud například běháte, hrajete tenis či squash, vsaďte i na prodyšné sportovní ponožky, které často obsahují stříbrná vlákna.

Vsaďte na legíny!

Na běhání, jízdu na kole, sportování ve fitness centrech jistě oceníte sportovní legíny. Ty skvěle sedí a drží pevně postavu. Pokud vsadíte spíše na barevné legíny, budete nejen skvěle viditelní na vozovce při běhání i za snížené viditelnosti, ale i na cvičení okouzlíte svou originalitou. Barevné legíny budí veselý dojem a díky pestrobarevným vzorům vypadáte jedinečně. Legíny na cvičení jsou také dobrou volbou pro všechny věkové kategorie. Stačí si jen vybrat ten vhodný typ právě pro vás.

Zabalte se!

Pokud holdujete spíše venkovním sportům, tedy běhání, jízdě na kole či kolečkových bruslí, nezapomínejte na dostatečnou ochranu proti začínající zimě. Dbejte především na bederní část těla, která bývá při pohybech často odkrytá. Dobrou volbou mohou být legíny s vyšším pasem či delší vesta. Nezapomeňte ani na tzv. vrstvení, kdy je lepší si vzít termotriko. Hodit se vám bude jistě také čelenka, lehčí větrovka či slabé rukavice, které oceníte zvláště, pokud jezdíte na kole brzy ráno či rádi ráno běháte.