Dopřejte si cvičení ve dvou aneb jaké sporty jsou ideální pro páry II.

Najít společný zájem může být někdy složité. Proč nezvolit sport? Díky němu se udržujete v kondici a posilujete s partnerem vzájemnou důvěru a můžete se navzájem motivovat. Najděte ideální sport právě pro vás.

Co takhle tenis, squash či ping pong?

Pokud patříte mezi soutěživé páry, jistě oceníte sporty, jako je tenis, squash, ping pong či badminton. Jedná se o párové sporty, některé z nich můžete hrát též ve čtyřhře. Tyto sporty nepřinášejí možnost povídání, ale můžete se s jejich pomocí dobře vyřádit a zbavit se napětí, které mezi vámi panuje. skvělé je, že tyto sporty můžete hrát po celý rok v halách, kde vám veškeré vybavení zapůjčí.

Horolezectví

Pro posilování vzájemné důvěry je skvělým prostředkem právě horolezení. Tento druh sportu se hodí pro pokročilejší sportovce, jelikož je fyzicky náročnější. I začátečníci s ním však mohou pomalu začínat. Díky horolezení zlepšíte fyzickou sílu i kondici a naprosto si vyčistíte hlavu. Váš partner vás navíc po celou dobu lezení jistí.

Nordic walking a turistika

Pokud rádi objevujete krásná místa a trávíte čas v přírodě, je pro vás ideálním sportovním vyžitím turistika či nordic walking. Dynamická chůze, při které si pomáháte speciálními holemi je dobrou alternativou klasické chůze. Tento sport můžete provozovat na stezkách v přírodě či na horách. Oba dva sporty jsou dobrou volbou pro aktivní relaxaci, sdílený hezkých okamžiků a objevování zajímavých míst.

Společně do fitka!

Pokud chcete formovat svou postavu, nabrat svalovou hmotu a shodit přebytečná kila, dopřejte si se svým partnerem pravidelné posilování. V posilovně si můžete navzájem pomáhat, motivovat se a podporovat. Pokud jste doma a nechce se vám do posilovny, partner se pro vás může stát dobrou motivací, jelikož když už jde on, tak přece vy půjdete taky. Cvičení s partnerem je mnohem zábavnější.