Bílé zuby nemusí být jen snem

Chtěli byste mít stejně bílé zuby, jako mají například celebrity a modelky? Stačí jediný úsměv a krásné bílé zuby vás okouzlí. Jenže většina lidí si může o bílých zubech jen zdát. Náš životní styl se odráží i na zubech, skvrny od kávy, čaje nebo kouření dělají zuby nevzhledné. Zuby bez žlutých skvrn však nejsou nedosažitelné. Dokonce ani pravidelné čištění a návštěvy zubaře nemusí zaručit bílé zuby a tak je vhodné je občas vybělit, aby váš úsměv opět zářil.

Se zářivým úsměvem je vše jednodušší, člověk se nebojí usmát, jste atraktivnější pro opačné pohlaví a také můžete dosáhnout i větších úspěchů v kariérním životě. Vhled je v dnešní době velmi ceněný a bílé zuby o vás mnoho vypovídají, zejména to, že se o sebe staráte. Jistě jste o službě bělení zubů slyšeli, možná jste na internetu viděli mnoho přípravků či dokonce návodů na vybělení zubů. Mnoho z nich má skvělý efekt, ale některé mohou být velmi nebezpečné a to nejen pro zuby, ale i pro zdraví. Některé přípravky zuby vybělí za tu cenu, že poškodí zubní sklovinu. To by však ale nemělo být cílem. Bílé zuby výměnou za jejich poškození, takovým přípravkům se raději vyhýbejte.

Jak zuby šetrně vybělit?

Spolehněte se pouze na přípravky, které jsou bezpečné, snadno se používají a nijak nepoškodí vaší zubní sklovinu. Skvělé řešení představuje web Vybelime.cz, kde je možné zakoupit sadu na bělení zubů, která je bezpečná s šetrná. Nejde jen o šikovný přípravek, ale o přípravek a lampu, která pomůže s likvidací bakterií v ústech. V sadě najdete množství přípravku na několik aplikací a po každé aplikaci můžete zaznamenat podstatně bělejší zuby. Speciální LED lampa, která je součástí balení, vyzařuje světlo o vlnové délce 530nm a dokáže účinně likvidovat bakterie v ústech. Díky jejímu používání budou vaše ústa čistá a bez bakterií, které by mohly způsobovat zubní kaz.